AT93C46A-10SI-2.7-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT93C46A-10SI-2.7-T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT93C46A-10SI-2.7-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT93C46A-10SI-2.7-T specifikacijos
Dalies numeris AT93C46A-10SI-2.7-T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5714 pcs Duomenų lapas AT93C46A-10SI-2.7-T.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V