AT93C46-10TU-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT93C46-10TU-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8TSSOP
Duomenų lapai: AT93C46-10TU-2.7.pdf
  • Pranešimas
AT93C46-10TU-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT93C46-10TU-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 1K SPI 2MHZ 8TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4983 pcs Duomenų lapas AT93C46-10TU-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 1Kb (128 x 8 , 64 x 16)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8 , 64 x 16) SPI 2MHz 8-TSSOP
Laikrodžio dažnis 2MHz Bazinės dalies numeris AT93C46