AT89S51-24AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89S51-24AC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT89S51-24AC
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: AT89S51-24AC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT89S51-24AC specifikacijos
Dalies numeris AT89S51-24AC Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5169 pcs Duomenų lapas AT89S51-24AC.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 24MHz Serija 89S
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 4KB (4K x 8) Periferiniai įrenginiai WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 4KB (4K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai -