AT89C2051-24SI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT89C2051-24SI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: AT89C2051-24SI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT89C2051-24SI specifikacijos
Dalies numeris AT89C2051-24SI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5345 pcs Duomenų lapas AT89C2051-24SI.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 24MHz Serija 89C
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 2KB (2K x 8) Periferiniai įrenginiai LED
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai Q1036833A Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 15
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC