AT89C1051-12SI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT89C1051-12SI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: AT89C1051-12SI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT89C1051-12SI specifikacijos
Dalies numeris AT89C1051-12SI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4179 pcs Duomenų lapas AT89C1051-12SI.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 12MHz Serija 89C
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1KB (1K x 8) Periferiniai įrenginiai LED
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai AT89C105112SI Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 15
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (1K x 8) FLASH 20-SOIC