AT49LH004-33TC-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49LH004-33TC-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT49LH004-33TC-T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 4M PARALLEL 40TSOP
Duomenų lapai: AT49LH004-33TC-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT49LH004-33TC-T specifikacijos
Dalies numeris AT49LH004-33TC-T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5365 pcs Duomenų lapas AT49LH004-33TC-T.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 50µs Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 40-TSOP
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 40-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Kiti vardai AT49LH004-33TC SL383
AT49LH004-33TC SL383-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TC) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 4Mb (512K x 8) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas FLASH "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) Parallel 33MHz 40-TSOP Laikrodžio dažnis 33MHz