AT49F040A-55TU-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F040A-55TU-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT49F040A-55TU-T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 4M PARALLEL 32TSOP
Duomenų lapai: AT49F040A-55TU-T.pdf
  • Pranešimas
AT49F040A-55TU-T specifikacijos
Dalies numeris AT49F040A-55TU-T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5474 pcs Duomenų lapas AT49F040A-55TU-T.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 40µs Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 32-TSOP
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Kiti vardai AT49F040A-55TU SL383
AT49F040A-55TU SL383-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC) Montavimo tipas Surface Mount