AT49F002AN-55VI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F002AN-55VI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT49F002AN-55VI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 2M PARALLEL 32VSOP
Duomenų lapai: AT49F002AN-55VI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT49F002AN-55VI specifikacijos
Dalies numeris AT49F002AN-55VI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4738 pcs Duomenų lapas AT49F002AN-55VI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 50µs Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 32-VSOP
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC)