AT45DB081D-SU-2.5
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT45DB081D-SU-2.5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 8MBIT 50MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT45DB081D-SU-2.5.pdf
  • Pranešimas
AT45DB081D-SU-2.5 specifikacijos
Dalies numeris AT45DB081D-SU-2.5 Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 8MBIT 50MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3986 pcs Duomenų lapas AT45DB081D-SU-2.5.pdf
Įtampa - suskirstymas 8-SOIC Standartai Non-Volatile
Programinė įranga 8Mb (264 Bytes x 4096 pages) "Shell" stilius 2.5 V ~ 3.6 V
Serija - RoHS statusas Tube
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 50MHz Polarizacija 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Išvesties izoliacija FLASH Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas AT45DB081D-SU-2.5
Sąsaja SPI, RapidS apibūdinimas IC FLASH 8MBIT 50MHZ 8SOIC