AT32AP7200-CTUT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT32AP7200-CTUT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT32AP7200-CTUT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
Duomenų lapai: AT32AP7200-CTUT.pdf
  • Pranešimas
AT32AP7200-CTUT specifikacijos
Dalies numeris AT32AP7200-CTUT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4270 pcs Duomenų lapas AT32AP7200-CTUT.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 324-TFBGA (15x15)
Greitis 200MHz Serija AVR®32 AP7
RAM dydis 64K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai AC'97, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 324-TFBGA
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 146 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas AVR AVR®32 AP7 Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 324-TFBGA (15x15) Duomenų keitikliai D/A 2x16b