AT27BV4096-15JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT27BV4096-15JI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EPROM 4M PARALLEL 44PLCC
Duomenų lapai: AT27BV4096-15JI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT27BV4096-15JI specifikacijos
Dalies numeris AT27BV4096-15JI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 3976 pcs Duomenų lapas AT27BV4096-15JI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija EPROM - OTP Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead) Kiti vardai AT27BV409615JI
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC) Montavimo tipas Surface Mount