AT27BV1024-12JU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT27BV1024-12JU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EPROM 1M PARALLEL 44PLCC
Duomenų lapai: AT27BV1024-12JU.pdf
  • Pranešimas
AT27BV1024-12JU specifikacijos
Dalies numeris AT27BV1024-12JU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4975 pcs Duomenų lapas AT27BV1024-12JU.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija EPROM - OTP Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC)