AT25FS010Y7-YH27-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25FS010Y7-YH27-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT25FS010Y7-YH27-T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 1M SPI 50MHZ 8SAP
Duomenų lapai: AT25FS010Y7-YH27-T.pdf
  • Pranešimas
AT25FS010Y7-YH27-T specifikacijos
Dalies numeris AT25FS010Y7-YH27-T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FLASH 1M SPI 50MHZ 8SAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4381 pcs Duomenų lapas AT25FS010Y7-YH27-T.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 50µs Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 3.6 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 8-SAP (4.9x6.0)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-UDFN Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 1Mb (128K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas FLASH
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas FLASH Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 50MHz 8-SAP (4.9x6.0)
Laikrodžio dažnis 50MHz Bazinės dalies numeris AT25FS010