AT25640N-10SI-1.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT25640N-10SI-1.8
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT25640N-10SI-1.8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT25640N-10SI-1.8 specifikacijos
Dalies numeris AT25640N-10SI-1.8 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6041 pcs Duomenų lapas AT25640N-10SI-1.8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.6 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai AT25640N10SI1.8
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 64Kb (8K x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC Laikrodžio dažnis 3MHz