AT25640-10PI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT25640-10PI-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 8DIP
Duomenų lapai: AT25640-10PI-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT25640-10PI-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT25640-10PI-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 64K SPI 3MHZ 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5721 pcs Duomenų lapas AT25640-10PI-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 64Kb (8K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 3MHz 8-PDIP
Laikrodžio dažnis 3MHz Bazinės dalies numeris AT25640