AT25256W-10SI-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT25256W-10SI-1.8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT25256W-10SI-1.8
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 256K SPI 2.1MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT25256W-10SI-1.8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT25256W-10SI-1.8 specifikacijos
Dalies numeris AT25256W-10SI-1.8 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 256K SPI 2.1MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4639 pcs Duomenų lapas AT25256W-10SI-1.8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.6 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 256Kb (32K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 256Kb (32K x 8) SPI 2.1MHz 8-SOIC
Laikrodžio dažnis 2.1MHz Bazinės dalies numeris AT25256