AT25160N-10SI-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT25160N-10SI-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 16K SPI 3MHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT25160N-10SI-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT25160N-10SI-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT25160N-10SI-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 16K SPI 3MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4756 pcs Duomenų lapas AT25160N-10SI-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 16Kb (2K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) SPI 3MHz 8-SOIC
Laikrodžio dažnis 3MHz Bazinės dalies numeris AT25160
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AT25160N-10SI
AT25160N-10SI
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC EEPROM 16K SPI 3MHZ 8SOIC