AT25128N1-10SI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT25128N1-10SI-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 16SOIC
Duomenų lapai: AT25128N1-10SI-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT25128N1-10SI-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT25128N1-10SI-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 128K SPI 3MHZ 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4838 pcs Duomenų lapas AT25128N1-10SI-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai AT25128N1-10SI2.7
AT25128N110SI2.7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 128Kb (16K x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 128Kb (16K x 8) SPI 3MHz 16-SOIC Laikrodžio dažnis 3MHz