AT25040-10PC-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT25040-10PC-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8DIP
Duomenų lapai: AT25040-10PC-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT25040-10PC-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT25040-10PC-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5355 pcs Duomenų lapas AT25040-10PC-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 4Kb (512 x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 3MHz 8-PDIP
Laikrodžio dažnis 3MHz Bazinės dalies numeris AT25040
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AT25040-10PC
AT25040-10PC
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC EEPROM 4K SPI 3MHZ 8DIP