AT24C64B-10PU-2.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT24C64B-10PU-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8DIP
Duomenų lapai: AT24C64B-10PU-2.7.pdf
  • Pranešimas
AT24C64B-10PU-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT24C64B-10PU-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5901 pcs Duomenų lapas AT24C64B-10PU-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Kiti vardai AT24C64B10PU27
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 64Kb (8K x 8) Atminties sąsaja I²C
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP Laikrodžio dažnis 400kHz