AT24C32N-10SI-2.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT24C32N-10SI-2.5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT24C32N-10SI-2.5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT24C32N-10SI-2.5 specifikacijos
Dalies numeris AT24C32N-10SI-2.5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 32K I2C 400KHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4432 pcs Duomenų lapas AT24C32N-10SI-2.5.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai AT24C32N10SI2.5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 32Kb (4K x 8) Atminties sąsaja I²C
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Laikrodžio dažnis 400kHz