AT24C164-10PU-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT24C164-10PU-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8DIP
Duomenų lapai: AT24C164-10PU-2.7.pdf
  • Pranešimas
AT24C164-10PU-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT24C164-10PU-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4993 pcs Duomenų lapas AT24C164-10PU-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 16Kb (2K x 8)
Atminties sąsaja I²C Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP
Laikrodžio dažnis 400kHz Bazinės dalies numeris AT24C164