AT24C04N-10SI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT24C04N-10SI-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT24C04N-10SI-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT24C04N-10SI-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT24C04N-10SI-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4410 pcs Duomenų lapas AT24C04N-10SI-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 4Kb (512 x 8)
Atminties sąsaja I²C Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Laikrodžio dažnis 400kHz Bazinės dalies numeris AT24C04
Prieigos laikas 900ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AT24C04N-10SU-2.7
AT24C04N-10SU-2.7
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC EEPROM 4K I2C 400KHZ 8SOIC
Sandelyje: 4106 pcs
parsisiųsti: AT24C04N-10SU-2.7.pdf
RFQ
AT24C04N-10SI-2.7-T
AT24C04N-10SI-2.7-T