AT24C01A-10SI-1.8-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT24C01A-10SI-1.8-T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC
Duomenų lapai: AT24C01A-10SI-1.8-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT24C01A-10SI-1.8-T specifikacijos
Dalies numeris AT24C01A-10SI-1.8-T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5666 pcs Duomenų lapas AT24C01A-10SI-1.8-T.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V