AT24C01A-10PU-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT24C01A-10PU-1.8
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8DIP
Duomenų lapai: AT24C01A-10PU-1.8.pdf
  • Pranešimas
AT24C01A-10PU-1.8 specifikacijos
Dalies numeris AT24C01A-10PU-1.8 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5095 pcs Duomenų lapas AT24C01A-10PU-1.8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 1Kb (128 x 8)
Atminties sąsaja I²C Atminties formatas EEPROM
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-PDIP
Laikrodžio dažnis 400kHz Bazinės dalies numeris AT24C01