25LC512-I/W16K
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25LC512-I/W16K
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 512K SPI 20MHZ WAFER
Duomenų lapai: 25LC512-I/W16K.pdf
  • Pranešimas
25LC512-I/W16K specifikacijos
Dalies numeris 25LC512-I/W16K Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 512K SPI 20MHZ WAFER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5876 pcs Duomenų lapas 25LC512-I/W16K.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas Die
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Die Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 512Kb (64K x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 20MHz Die Laikrodžio dažnis 20MHz