25LC512-E/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25LC512-E/SM
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 512K SPI 20MHZ 8SOIJ
Duomenų lapai: 25LC512-E/SM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
25LC512-E/SM specifikacijos
Dalies numeris 25LC512-E/SM Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 512K SPI 20MHZ 8SOIJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60934 pcs Duomenų lapas 25LC512-E/SM.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIJ
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 512Kb (64K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas EEPROM
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 20MHz 8-SOIJ Laikrodžio dažnis 20MHz