25LC080BT-I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
25LC080BT-I/MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25LC080BT-I/MS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8MSOP
Duomenų lapai: 25LC080BT-I/MS.pdf
  • Pranešimas
25LC080BT-I/MS specifikacijos
Dalies numeris 25LC080BT-I/MS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 8K SPI 10MHZ 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122026 pcs Duomenų lapas 25LC080BT-I/MS.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 8Kb (1K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas EEPROM
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz 8-MSOP Laikrodžio dažnis 10MHz