25LC080B-I/S15K
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25LC080B-I/S15K
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 8K SPI 10MHZ WAFER
Duomenų lapai: 25LC080B-I/S15K.pdf
  • Pranešimas
25LC080B-I/S15K specifikacijos
Dalies numeris 25LC080B-I/S15K Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 8K SPI 10MHZ WAFER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5981 pcs Duomenų lapas 25LC080B-I/S15K.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas Die
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Die Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 8Kb (1K x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 10MHz Die Laikrodžio dažnis 10MHz