UF60D12-BWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UF60D12-BWHR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 60X30MM 115VAC WIRE
Duomenų lapai: 1.UF60D12-BWHR.pdf2.UF60D12-BWHR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
UF60D12-BWHR specifikacijos
Dalies numeris UF60D12-BWHR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 60X30MM 115VAC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6363 pcs Duomenų lapas 1.UF60D12-BWHR.pdf2.UF60D12-BWHR.pdf
Plotis 30.00mm Svoris 0.309 lb (140.16g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 60mm L x 60mm H Serija UF60D
RPM 3100 RPM Galia (vatais) 4.00W
Darbinė temperatūra -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Triukšmas 28.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Aluminum
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.035A Guolių tipas Ball