UF13A12-BWHR
MechatronicsMechatronics
UF13A12-BWHR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UF13A12-BWHR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 127X38MM 115VAC WIRE
Duomenų lapai: 1.UF13A12-BWHR.pdf2.UF13A12-BWHR.pdf3.UF13A12-BWHR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
UF13A12-BWHR specifikacijos
Dalies numeris UF13A12-BWHR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 127X38MM 115VAC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5330 pcs Duomenų lapas 1.UF13A12-BWHR.pdf2.UF13A12-BWHR.pdf3.UF13A12-BWHR.pdf
Plotis 38.00mm Svoris 1.2 lbs (544.3g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 127mm L x 127mm H Serija UF13A
RPM 3000 RPM Galia (vatais) 12.00W
Darbinė temperatūra -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Triukšmas 50.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Aluminum
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.160A Guolių tipas Ball