UF12A12-SWHR
MechatronicsMechatronics
UF12A12-SWHR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UF12A12-SWHR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE
Duomenų lapai: 1.UF12A12-SWHR.pdf2.UF12A12-SWHR.pdf3.UF12A12-SWHR.pdf4.UF12A12-SWHR.pdf
  • Pranešimas
UF12A12-SWHR specifikacijos
Dalies numeris UF12A12-SWHR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 1.2 lbs (544.3g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija UF12A
RPM 3100 RPM Galia (vatais) 12.00W
Darbinė temperatūra -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Triukšmas 46.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Aluminum
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.160A