MSI1967H48B1-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1967H48B1-BBR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSI1967H48B1-BBR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN IMP MTRZD 190X67MM 48VDC
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 794 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
MSI1967H48B1-BBR specifikacijos
Dalies numeris MSI1967H48B1-BBR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN IMP MTRZD 190X67MM 48VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 67.00mm Svoris 2.9 lbs (1.3kg)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 1.830 in H2O (455.8 Pa)
Dydis / Matmenys Round - 190mm Dia Serija MSI1967
RPM 3000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 71.0 dB(A) Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Motorized Impellers Dabartinis įvertinimas 2.50A