MSI1225H12B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1225H12B2-BBR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSI1225H12B2-BBR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN IMP MTRZD 120X25MM 12VDC
standartinė kaina (JAV doleriais)
128 pcs
  • Pranešimas
MSI1225H12B2-BBR specifikacijos
Dalies numeris MSI1225H12B2-BBR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN IMP MTRZD 120X25MM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.356 lb (161.48g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Dydis / Matmenys Round - 120mm Dia Serija MSI1225
RPM 3500 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 54.0 dB(A) Medžiaga - rėmas -
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Motorized Impellers Dabartinis įvertinimas 1.00A