MR9238M24B1+61-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9238M24B1+61-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR9238M24B1+61-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR9238M24B1+61-FSR.pdf2.MR9238M24B1+61-FSR.pdf3.MR9238M24B1+61-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MR9238M24B1+61-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR9238M24B1+61-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.437 lb (198.00g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.880 in H2O (219.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija MR9238
RPM 6000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 55.4 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.580A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 131.0 CFM (3.67m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MR9238M48B1+6-FSR
MR9238M48B1+6-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Sandelyje: 5583 pcs
parsisiųsti: MR9238M48B1+6-FSR.pdf
RFQ
MR9238M24B11-FSR
MR9238M24B11-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE