MR9238L24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9238L24B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR9238L24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR9238L24B1+6-FSR.pdf2.MR9238L24B1+6-FSR.pdf3.MR9238L24B1+6-FSR.pdf
  • Pranešimas
MR9238L24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR9238L24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.437 lb (198.00g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.610 in H2O (151.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija MR9238
RPM 5000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 50.5 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.410A