MR9238H48B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9238H48B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR9238H48B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR9238H48B1+6-FSR.pdf2.MR9238H48B1+6-FSR.pdf3.MR9238H48B1+6-FSR.pdf
  • Pranešimas
MR9238H48B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR9238H48B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.437 lb (198.00g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 48VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija MR9238
RPM 7000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 58.8 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.400A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 152.0 CFM (4.26m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MR9238L12B2-FSR
MR9238L12B2-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 5723 pcs
parsisiųsti: MR9238L12B2-FSR.pdf
RFQ
MR9238H48B1-FSR
MR9238H48B1-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE