MR9225X24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9225X24B1+6-FSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR9225X24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR9225X24B1+6-FSR.pdf2.MR9225X24B1+6-FSR.pdf3.MR9225X24B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MR9225X24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MR9225X24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 25.00mm Svoris 0.264 lb (119.75g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija MR9225
RPM 4800 RPM Kiti vardai 1570-1336
Darbinė temperatūra - Triukšmas 53.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Plastic
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.420A