MR4020M24B2-RSR
MechatronicsMechatronics
MR4020M24B2-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR4020M24B2-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR4020M24B2-RSR.pdf2.MR4020M24B2-RSR.pdf3.MR4020M24B2-RSR.pdf
  • Pranešimas
MR4020M24B2-RSR specifikacijos
Dalies numeris MR4020M24B2-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 20.00mm Svoris 0.053 lb (24.04g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija MR4020
RPM 8000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 29.8 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.050A