MR4020E24B-RSR
MechatronicsMechatronics
MR4020E24B-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR4020E24B-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR4020E24B-RSR.pdf2.MR4020E24B-RSR.pdf3.MR4020E24B-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MR4020E24B-RSR specifikacijos
Dalies numeris MR4020E24B-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13610 pcs Duomenų lapas 1.MR4020E24B-RSR.pdf2.MR4020E24B-RSR.pdf3.MR4020E24B-RSR.pdf
Plotis 20.00mm Svoris 0.053 lb (24.04g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.450 in H2O (112.1 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija MR4020
RPM 11000 RPM Kiti vardai 1570-1354
Darbinė temperatūra - Triukšmas 39.1 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.110A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 15.8 CFM (0.442m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MR4-2-Z
MR4-2-Z
Gamintojai: Copal Electronics
apibūdinimas: SWITCH ROTARY 2POS 500MA 125V