MR3010M12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
MR3010M12B1-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR3010M12B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR3010M12B1-RSR.pdf2.MR3010M12B1-RSR.pdf3.MR3010M12B1-RSR.pdf
  • Pranešimas
MR3010M12B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris MR3010M12B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.00mm Svoris 0.018 lb (8.16g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 30mm L x 30mm H Serija MR3010
RPM 8000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 25.2 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.060A
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 5.4 CFM (0.151m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MR30509MP5
MR30509MP5
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: LED SS 5V RED DIFF PCB 5MM
Sandelyje: 4839 pcs
parsisiųsti: MR30509MP5.pdf
RFQ
MR3010L12B1-RSR
MR3010L12B1-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Sandelyje: 7847 pcs
parsisiųsti: MR3010L12B1-RSR.pdf
RFQ
MR3025
MR3025
Gamintojai: ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE GP 250V 25A MICRODE BUTTON
parsisiųsti: MR3025.pdf
MR30509MP6
MR30509MP6
parsisiųsti: MR30509MP6.pdf
MR3010M12B2-RSR
MR3010M12B2-RSR
Gamintojai: Mechatronics