MR3010E12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
MR3010E12B2-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR3010E12B2-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MR3010E12B2-RSR.pdf2.MR3010E12B2-RSR.pdf3.MR3010E12B2-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MR3010E12B2-RSR specifikacijos
Dalies numeris MR3010E12B2-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.00mm Svoris 0.018 lb (8.16g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.380 in H2O (94.6 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 30mm L x 30mm H Serija MR3010
RPM 11500 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 34.0 dB(A) Medžiaga - rėmas Plastic
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.130A