MQ8038E12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MQ8038E12B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MQ8038E12B1+6-FSR.pdf2.MQ8038E12B1+6-FSR.pdf3.MQ8038E12B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MQ8038E12B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MQ8038E12B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 0.397 lb (180.08g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 1.970 in H2O (490.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija MQ8038
RPM 9000 RPM Kiti vardai 1570-1797
Darbinė temperatūra - Triukšmas 67.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 2.80A