MD4028E12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD4028E12B2-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MD4028E12B2-RSR.pdf2.MD4028E12B2-RSR.pdf3.MD4028E12B2-RSR.pdf4.MD4028E12B2-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MD4028E12B2-RSR specifikacijos
Dalies numeris MD4028E12B2-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris 0.11 lb (49.9g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.670 in H2O (166.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 40mm L x 40mm H Serija MD4028
RPM 10300 RPM Kiti vardai 1570-1705
Darbinė temperatūra - Triukšmas 44.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Locked Rotor Sensor
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.240A