MA3828X12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
MA3828X12B1-RSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA3828X12B1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MA3828X12B1-RSR.pdf2.MA3828X12B1-RSR.pdf3.MA3828X12B1-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MA3828X12B1-RSR specifikacijos
Dalies numeris MA3828X12B1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 28.00mm Svoris 0.078 lb (35.38g)
Įtampos diapazonas 7 ~ 13.2VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.698 in H2O (173.9 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 38mm L x 38mm H Serija MA3828
RPM 11500 RPM Kiti vardai 1570-1676
Darbinė temperatūra - Triukšmas 43.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.350A