MA3010H12C1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA3010H12C1-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MA3010H12C1-RSR.pdf2.MA3010H12C1-RSR.pdf3.MA3010H12C1-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MA3010H12C1-RSR specifikacijos
Dalies numeris MA3010H12C1-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 10.00mm Svoris 0.018 lb (8.16g)
Įtampos diapazonas 3 ~ 6.5VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 30mm L x 30mm H Serija MA3010
RPM 9000 RPM Kiti vardai 1570-1670
Darbinė temperatūra - Triukšmas 28.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.140A
Guolių tipas 1 Ball/1 Sleeve Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 4.2 CFM (0.118m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MA3010H05C-RSR
MA3010H05C-RSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 30X10MM 5VDC
Sandelyje: 9386 pcs
parsisiųsti: MA3010H05C-RSR.pdf
RFQ
MA3018
MA3018
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: CURRENT CLAMP METER CATIII 1000V