MA1751H24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA1751H24B1+6-FSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MA1751H24B1+6-FSR.pdf2.MA1751H24B1+6-FSR.pdf3.MA1751H24B1+6-FSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MA1751H24B1+6-FSR specifikacijos
Dalies numeris MA1751H24B1+6-FSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 50.80mm Svoris 1.7 lbs (771.1g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 4 Wire Leads Statinis slėgis 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Serija MA1751
RPM 2850 RPM Kiti vardai 1570-1829
Darbinė temperatūra - Triukšmas 58.4 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Aluminum
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.770A