M5010M12C-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M5010M12C-RSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.M5010M12C-RSR.pdf2.M5010M12C-RSR.pdf3.M5010M12C-RSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
M5010M12C-RSR specifikacijos
Dalies numeris M5010M12C-RSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20941 pcs Duomenų lapas 1.M5010M12C-RSR.pdf2.M5010M12C-RSR.pdf3.M5010M12C-RSR.pdf
Plotis 10.00mm Svoris 0.046 lb (20.87g)
Įtampos diapazonas 7 ~ 13.8VDC Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 50mm L x 50mm H Serija M5010
RPM 4000 RPM Kiti vardai 1570-1485
Darbinė temperatūra - Triukšmas 24.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.060A
Guolių tipas Sleeve Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas 6.4 CFM (0.179m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M50100THC1600
M50100THC1600
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: DIODE MODULE 1.6KV 100A
Sandelyje: 997 pcs
parsisiųsti: M50100THC1600.pdf
RFQ
M5011C-2S
M5011C-2S
Gamintojai: Staco Energy Products Co.
apibūdinimas: MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 50A
Sandelyje: 5415 pcs
parsisiųsti:
RFQ
M5011C
M5011C
apibūdinimas: MOTORIZED VRBLE TRANSF 140V 50A
Sandelyje: 5661 pcs
parsisiųsti:
M5011C-2P
M5011C-2P
apibūdinimas: MOTORIZED VRBLE TRANSF 140V 100A
M5010M12C-RS
M5010M12C-RS
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE