G9232X12B1+4-FS-TL24
MechatronicsMechatronics
G9232X12B1+4-FS-TL24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G9232X12B1+4-FS-TL24
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.G9232X12B1+4-FS-TL24.pdf2.G9232X12B1+4-FS-TL24.pdf3.G9232X12B1+4-FS-TL24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
G9232X12B1+4-FS-TL24 specifikacijos
Dalies numeris G9232X12B1+4-FS-TL24 Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Plotis 32.00mm Svoris 0.335 lb (151.95g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija G9232
RPM 4000 RPM Darbinė temperatūra -
Triukšmas 44.0 dB(A) Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Speed Sensor (Tach), Thermistor Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.680A Guolių tipas Ball