G8032X24B-RSR-EM
MechatronicsMechatronics
G8032X24B-RSR-EM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G8032X24B-RSR-EM
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 80X32MM IP57 24VDC
  • Pranešimas
G8032X24B-RSR-EM specifikacijos
Dalies numeris G8032X24B-RSR-EM Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 80X32MM IP57 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 32.00mm Svoris 0.286 lb (129.73g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis -
Dydis / Matmenys Square - 80mm L x 80mm H Serija G8032
RPM - Darbinė temperatūra -
Triukšmas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP57 - Dust Protected, Waterproof funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas -
Guolių tipas Ball Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL
Oro srautas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
G80F1C-P09LCC0-0000
G80F1C-P09LCC0-0000
Gamintojai: ODU
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 9POS GOLD SOLDER
Sandelyje: 1752 pcs
parsisiųsti: G80F1C-P09LCC0-0000.pdf
RFQ
G8032X24B-RSR-EM3
G8032X24B-RSR-EM3
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE